За минулий тиждень від грипу та коронавірусу померло 11 людей: в яких областях найбільше хворих
- З 24 по 30 березня понад 156 тисяч людей захворіли на грип, ГРВІ та COVID-19, з яких понад 5 тисяч госпіталізовано з ускладненнями.
- Зафіксовано 11 смертей від ускладнень грипу та COVID-19, причому жоден з померлих не був вакцинований.
- Найвищий рівень захворюваності спостерігається в Житомирській, Кіровоградській та Черкаській областях, перевищуючи середній епідемічний поріг.
- МОЗ рекомендує вакцинацію як найефективніший спосіб захисту від грипу та COVID-19, з можливістю придбати вакцину в аптеках або отримати безкоштовну вакцину проти COVID-19 у пунктах щеплення.
У період з 24 по 30 березня понад 73 тисячі дорослих і понад 83 тисячі дітей захворіли на грип, ГРВІ та COVID-19. У лікарні з ускладненнями потрапило близько 5,3 тисячі людей.
Через ускладнення, викликані грипом, зафіксовано 8 смертей, а через наслідки COVID-19 – 3. Жоден із померлих не був вакцинований, повідомляє 24 Канал з посилання на Міністерство охорони здоров’я України.
Також на тему "Сенсаційна правда" про вакцини: розбираємо маніпуляції Голубовської
Протягом березня кількість нових випадків зменшувалася. За останній тиждень захворюваність знизилася на 22%.
В яких областях найбільше хворих
Віруси грипу виявлено у 23 регіонах країни. У трьох областях – Житомирській, Кіровоградській та Черкаській – зафіксовано перевищення середнього епідемічного порогу.
Незначне перевищення рівня захворюваності спостерігається у таких областях:
- Волинській,
- Львівській,
- Київській,
- Полтавській,
- Рівненській,
- Тернопільській,
- Чернівецькій.
Загалом, з початку епідемічного сезону в Україні грипом, ГРВІ та COVID-19 перехворіли 3,8 мільйона людей, що на 4% менше, ніж у попередньому сезоні.
МОЗ підкреслює, що найкращий спосіб захистити себе від грипу та COVID-19 – це вакцинація. Рекомендується щосезону робити щеплення проти грипу, вакцину можна придбати в аптеках.
Також у кожній області доступна безкоштовна вакцина проти COVID-19. Отримати її можна у пунктах щеплення, попередньо проконсультувавшись із сімейним лікарем.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.