Дієтологиня Джессі Іншоспе є відомою експерткою у питаннях контролю над глюкозою. Вона започаткувала нову тенденцію в харчуванні, яка базується на тому, що рівень цукру слід особливо пильнувати.
Дивіться також Які хвороби ризикують "наїсти" солодкоїжки
Джессі Іншоспе виділила один продукт харчування, який варто ввести в свій раціон і це яблучний оцет.
Яблучний оцет має безліч переваг для здоров'я / Фото unsplash
Оцтова кислота, що міститься там, є потужною речовиною, яка допомагає збалансовувати рівень цукру в крові.
Вживання лише 1 столової ложки оцту перед їжею – можна змішати зі склянкою води, або додати у заправку для салату — може суттєво вплинути на стан здоров'я,
– вважає дієтологиня.
Довідково. Наукові дослідження показують, що оцет може знизити глікемічний вплив їжі на 20%, тобтто сплеск цукру в крові після їжі буде не таким різким.
Користь оцту
Особливо ця порада буде корисною для тих, хто прагне контролювати рівень глікемії після їжі.
Оцтова кислота впливає на швидкість спорожнення шлунка і посилює засвоєння глюкози тканинами організму, що разом допомагає знизити рівень цукру в крові.
Оцет також може покращити чутливість до інсуліну, роблячи реакцію організму на цукор більш ефективною.
Як наголосила дієтологиня, цей кухонний продукт, який використовували на кухні з давніх давен, не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Тож, якщо ви хочете покращити метаболізм, – зверніть увагу на оцет.
Оцет можна використовувати, як заправку до салатів / Фото unsplash
Чи усім можна вживати оцет
Ба більше, за словами Джессі Іншоспе, столова ложка яблучного оцту, розведена в воді чи, як салатна заправка, не зашкодить навіть при гастриті.
Адже у медичних колах можна почути застереження, що вживання оцту може нашкодити людям, які мають хвороби шлунково-кишкового тракту, зокрема, гастрити, виразки. Також лікарі не рекомендують пити яблучний оцет людям, які мають проблеми з нирками. І не варто його вживати вагітним жінкам.