Чому змушують митись перед басейном
- Прийняття душу перед басейном знижує ризик зараження інших небезпечними інфекціями, такими як діарея, висип, закладеність вух, кашель та біль в очах.
- Людина на своєму тілі має близько 0,14 грама калу, який може містити небезпечні мікроби, стійкі до хлору, такі як E. coli, Giardia, Shigella, Novirus та Cryptosporidia, що викликають кишкові інфекції.
- Якщо не змивати ці мікроби перед басейном, вони потрапляють у воду, де здорова людина може їх проковтнути і захворіти.
- Окрім діареї, у басейні можна заразитися псевдоскопом, який викликає сінегнійний фолікуліт – сверблячий червоний висип з гнійними бульбашками навколо волосяних фолікулів.
- Прийняття душу після басейну також важливо, щоб знизити ризик інфекцій.
Джерело:
CDCЯкщо ви приймаєте душ перед басейном, це знижує ризик зараження інших людей небезпечними інфекціями. Людина з хворобою передає частину мікробів з тіла у води, і здорова людина може захворіти: після плавання з’являться діарея, висип, закладеність вух, кашель або біль в очах. Душ перед басейном зменшує ці ризики.
Чому потрібно митись перед басейном
Будь-яка людина має близько 0,14 грама калу на тілі. Він може містити E. coli, Giardia, Shigella, Novirus та Cryptosporidia, які викликають кишкові інфекції. Ці мікроби стійкі до хлору і можуть жити в басейні кілька днів, пише CDC.
Також на тему Чи може алергія перерости в астму
Тому, якщо людина не була під душем перед басейном і не змила ці мікроби, ця крихітна кількість калу з його тіла потрапляє у воду. Якщо здорова людина ковтає заражену воду з басейну, вона також може захворіти. Тому важливо прийняти душ з милом перед купанням.
Окрім діареї, у басейні можна дістати псевдоскоп, який викликає сінегнійний фолікуліт – сверблячий червоний висип, іноді з гнійними бульбашками навколо волосяних фолікулів. З'являється, коли вода після басейну залишається у зовнішньому слуховому проході. Тому вам потрібно прийняти душ і після відвідування басейну.
Як знизити ризик передачі інфекцій в басейні
Ось правила захисту себе та інших:
- Вимийте руки після туалету або зміни пелюшки у дитини;
- Вдягайте купальну шапку і вушні затички, щоб вода не потрапила у вуха;
- Не ковтайте воду в басейні;
- Не плавайте, якщо є кишкова інфекція або діарея;
- Не мочіться в басейні;
- Щогодини робіть перерви та відведіть дітей до туалету або перевіряйте пелюшки;
- Міняйте памперси у відведеному місці, а не біля басейну;
- Після купання або душу добре витирайте вуха рушником або використовуй фен.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.