Корисні властивості петрушки: чому вам варто налягати на зелень, особливо чоловікам
- Петрушка багата на вітаміни C, B, PP, фолієву кислоту, бета-каротин, які підтримують імунітет, зір, печінку та серцевий м'яз.
- Для чоловіків петрушка може стимулювати тестостерон, допомагаючи при еректильній дисфункції, але не рекомендована при певних захворюваннях.
- Споживання 20 грамів петрушки щодня допомагає покрити добову потребу в кальції для кісткової тканини.
- Сушена петрушка містить апігенін, який має протиракові властивості.
Петрушка, багата на поживні речовини, вітаміни та мінерали. Додатковою перевагою петрушки є її універсальність, її можна додавати до різноманітних страв – від супів до салатів.
Про те, чим корисна петрушка і від чого вона лікує розповідає 24 Канал.
Дивіться також Назвали продукти, які прискорюють біологічне старіння
Корисні властивості петрушки
Передусім варто зауважити на кількості вітаміну С, який містить петрушка. Саме він забезпечує організм аскорбіновою кислотою, підтримує імунну систему та забезпечує функціонування багатьох біохімічних процесів.
Зауважте! Сушена петрушка містить 45 міліграмів апігеніну, флавоноїду – антиоксиданту, який відомий протираковими властивостями.
Крім того, зелень багата на вітаміни групи B та PP, які мають протизапальні властивості. А ще в петрушці багато фолієвої кислоти, яка бере участь в утворенні ДНК клітин та допоможе швидше одужати у випадку застуди чи ГРВІ.
А ще у петрушці є цінний бета-каротин, який перетворюється в організмі на вітамін А. Тобто ця зелень допоможе відновити зір, підтримати імунітет та створить захист від вірусів і бактерій.
Як споживання печінки впливає на організм
Петрушка містить низку мікроелементів, які потрібні для того, аби підтримувати здоров'я печінки, серцевого м'яза та кісток.
Споживаючи всього 20 грамів зелені щодня ви можете покрити добову потребу кісткової тканини в кальції.
Чому петрушка корисна для чоловіків
Імовірно, завдяки потужній стимуляції тестостерону петрушка може допомогти при еректильній дисфункції, захворюваннях репродуктивної системи чоловіків, а також для лікування аденоми і простатиту. Звісно, ці стани потребують лікування, постановки діагнозу та лікування під контролем лікаря, але гірше організму ви точно не зробите, якщо просто додасте цю зелень до свого звичного раціону.
Увага! Натомість, якщо ви страждаєте на гостре запалення сечового міхура та нирок, подагру та підвищену чутливість шкіри до сонячних променів, зелень не варто додавати до раціону.
Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.